Siker Kft. - méteráru kis- és nagykereskedés

Álláslehetőség

Aktuális álláslehetőségek:

Érdeklődés:

  • +36 76 481 595

  • info (kukac) sikerkft.hu

1. Raktáros, fuvaros, targoncás (fizikai) munkakör - teljes munkaidős állás

Feladatok:

  • anyag- és árumozgatás kézi erővel és/vagy gépekkel (elektromos oldalvillás vezetőüléses targonca, hidraulikus kézi emelő)
  • szállítmányok fogadása, szétválogatása és pontos szakszerű elhelyezése
  • áru összekészítés, árukiadás, áruellenőrzés
  • áruszállítás a cég gépjárműjével országon belül (heti 1 alkalom)
  • raktári rend fenntartása
  • munkavégzés a cég gyártó gépeivel (szalagvágó automata, steppelő gép)
  • géppark rendeltetésszerű használata, tisztítása, ellenőrzése és karbantartása
  • kertrendezés eseti jelleggel
  • egyéb ügyintézés és munkavégzés eseti jelleggel (pl.: postai küldemény feladása).

Elvárások:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • targonca jogosítvány vezetőüléses targoncára (OKJ bizonyítvánnyal együtt)
  • Legalább 1 év munkatapasztalat
  • Jó teherbírás és fizikai állóképesség
  • Rugalmas, felelősségtudatos személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Műszaki érzék (pl.: gépbeállításhoz stb.)

2. Értékesítő vendéglátóipari textíliákra - teljes munkaidős állás

Feladatok:

  • Termékértékesítés hotelek, panziók, éttermek számára
  • Új ügyfélkapcsolatok felkutatása és kiépítése, valamint kapcsolattartás meglévő vevőkkel
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, szerződések elkészítése
  • Megrendelések nyomon követése, valamint a kiszállítások megszervezése

Elvárások:

  • MS Office programok haladó szintű használata
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Eredmény és vevőorientáltság
  • Önállóság, kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent